Головна » Файли » ЗНО

Фізика: Практичний довідник
08.02.2014, 07:44
загрузка...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Назва: Фізика: Практичний довідник
Автор: Нємченко К.Е., Дудінова О.В.
Мова: українська
Рік: 2011
Кількість сторінок: 282

Пропонований посібник укладено за чинною програмою з фізики для 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою Міністерством освіти і науки України, та програмовими вимогами ЗНО з фізики, розробленими Українським центром оцінювання якості освіти.
 Практичний довідник містить наступні розділи:
1. Механіка
2. Молекулярна фізика
3. Електродинаміка
4. Коливання та хвилі
5. Квантова фізика.
В кожному з розділів виділено рубрики: «Це треба знати!»; «Самовчитель»; «Перевір себе».
 У рубриці «Це треба знати!» наведено основні теоретичні відомості з певної теми, подані у формі конспекту, схем, таблиць, графіків тощо. Матеріал рубрики дозволить найбільш повно осмислити і систематизувати теоретичний матеріал.
 У «Самовчителі» подано приклади розв'язування типових завдань різного рівня складності, аналогічних до вправ, що пропонувалися під час проведення зовнішнього оцінювання з фізики в попередні роки. В одних випадках це задачі, що ілюструють деякий алгоритм, в інших — завдання, на прикладі яких показано різні способи розв'язування задачі.
 «Перевір себе» — рубрика, у якій пропонуються завдання для самостійного розв'язування, правильність виконання яких можна перевірити за правильними відповідями, наведеними в кінці довідника. Також практичний довідник має вкладку, до якої увійшов демонстраційний варіант тесту із правильно заповненим бланком відповідей. Це надасть учням можливості перевірити свій рівень знань.
Видання призначене для випускників загальноосвітніх навчальних закладів, які готуються до вступу до вищих навчальних закладів та братимуть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні. Крім того, посібник допоможе учням шкіл, ліцеїв, гімназій швидко й ефективно повторити вивчений матеріал, в оптимальні терміни підготуватися до тематичних контрольних робіт, державної підсумкової атестації, співбесіди на підготовчих курсах при вищих навчальних закладах.

Категорія: ЗНО | Додав: | Теги: Практичний довідник, тести, ЗНО, фізика, ДПА, задачі
Переглядів: 710 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar