Головна » Файли » ЗНО

ЗНО 2015 Демонстраційний варіант Українська мова і література Поглиблений рівень
08.11.2019, 23:57
загрузка...

ЗАВАНТАЖИТИ

 

Робота складається з п’яти частин. Частина 1 містить 33 завдання різних форм з української мови. Частина 2 містить 24 завдання різних форм з української літератури. Відповіді на завдання частин 1 і 2 Ви маєте позначити в бланку А. Частина 3 передбачає написання власного висловлення в бланку Б. На виконання завдань частин 1–3 відведено 150хв.

Власне висловлення

Прочитайте наведений текст. Споконвіків у суспільстві цінували різні людські якості: у тривожні часи – мужність, хоробрість, готовність до ризику, у мирні – працьовитість, виваженість, здатність до компромісів тощо. І нині одні прагнуть романтики, інші – віддають перевагу прагматизму. А які людські якості найбільше потрібні молоді в сучасному світі?

Викладіть Ваш погляд на цю проблему. Сформулюйте тезу, наведіть два-три переконливі аргументи, що найкраще підтвердять Вашу думку. Проілюструйте Ваші міркування посиланнями на приклади з художньої літератури чи інших видів мистецтва (зазначте автора й назву твору, укажіть проблему, порушену митцем, художній образ, через який проблему розкрито, наведіть цитату з твору тощо), історичними фактами або випадками з життя. Не переказуйте змісту художнього твору, не давайте повної характеристики образів. Сформулюйте висновки. Роботу запишіть на бланку Б. У разі потреби використовуйте чернетку

Категорія: ЗНО | Додав:
Переглядів: 15 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar