Головна » Статті » ВИХОВАННЯ

Красне яєчко
загрузка...

Свята Марія Магдалина була ученицею Ісуса Христа. Після Його смерті вона сумна прийшла до місця погребіння Учителя. І зустріла Його там живим. Так вона дізналась, що Христос переміг смерть - воскреснув із мертвих!

Потім вона подорожувала і розповідала всім про життя Ісуса Христа і Його вчення, про смерть на Хресті і про Воскресіння.

Прийшла вона і в Рим до імператора Тиверія. Прийнято було до імператора з'являтися з подарунками. У Марії Магдалини нічого не було, окрім простого яєчка. Вона простягнула яй-це правителю зі словами: "Христос Воскрес!"

Здивувався імператор і сказав: "Як можна воскреснути із мертвих? В це не можна повірити, як і в те, що біле яйце може стати червоним". І тут відбулося чудо - яйце почервоніло. "Воістину Воскрес!" - вигукнув імператор.

З тих пір на Великдень, на свято Світлого Христового Воскресіння, ми розмальовуємо яєчка - писанки, прикрашаємо їх, даруємо один одному і вітаємо: "Христос Воскрес!" А у відповідь чуємо: "Воістину Воскрес!" Так ми стверджуємо нашу віру в перемогу Христа над смертю і у Життя Вічне.

Словами "Христос Воскрес!" ми ділимося радістю з усіма людьми, з усім світом.

Категорія: ВИХОВАННЯ | Додав: (17.09.2020)
Переглядів: 206 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar