Головна » Статті » Про Україну, українську мову

Без мови немає народу
загрузка...

Рідна мова. Вона ввібрала в себе гомін дібров і луків, полів і лісів, духмяний, п'янкий запах рідної землі. Ще в дитинстві рідна мова відкриває нам великий і чарівний світ життя. Мова допомагає людям висловлювати свої почуття, досягати взаєморозуміння, створювати духовні цінності.
Слово зігріте Божою любов'ю. Саме ним, як навчає Святе Письмо, Господь створив світ. Тому слово багато важить у нашому житті, Воно вмить змінює настрій, робить людину щасливою або розгубленою. Прикро, коли люди спотворюють нашу мову такими словами яких не знайдеш у жодному зі словників.
Мова служить нам завжди. Щирими словами ми звіряємося і дружбі, словами гострими і твердими даємо відсіч кривдникові. Високими словами розповідаємо про свою любов до батьків і Вітчизни. Тому кожен народ береже і плекає свою мову, бо без неї нема» народу.
Наш народ має велике завоювання. Його мова стала державною у незалежній Україні. Це завоювання закріплено у статті 10 Конституції України. Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах життя. Й обов'язок кожного -примножувати її багатства.

Категорія: Про Україну, українську мову | Додав: (04.12.2019)
Переглядів: 43 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar